Novinka Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Extravagantná prírodná sviečka - Citronová medovka

 

Kľudný večer, útulné bývanie, vankúšiky všade okolo... Čo ešte k dokonalej domácej atmosfére? No predsa krásne voňavá sviečka. Tá od Biorythme nieje hocijaká - je totiž extravagantne prírodná!

  • 100% prírodné zloženie
  • Sviečka je skutočne vonná. Počas hodiny začne intenzívne voňať.
  • Doba horenia: 10 - 12 hodín.
  • Sviečka je vyrobená ručne
  • Hmotnost: 70g

Kombinácia éterických olejov z medovky citronely, klinčekov a eukalyptu vytvára sviežu vôňu, ktorá je však hlbšia, zemitejšia než typické citrusové vône (citrón, pomaranč a pod.). 

Dostupnosť Vypredané
€10,55
Značka Biorythme
Kategória Biorythme
Položka bola vypredaná...
 

Zloženie: Kakaové a bambucké (shea) maslo, nebielený včelí vosk, mandlový a olivový olej, esenciální olej medovka, esenciální olej citronela, esenciální olej eukalyptus, esenciální olej klinček, bavlnený knot

Pokyny pre použitie: Sviečku nechajte po každom zapálení horieť tak dlho, aby sa rozohrala čo najväčšia plocha vosku - predídete tak tvorbetunela. Pred každým zapálením skráťte knôt na 0,5 cmPrípadné mramorovanie povrchu sviečky je prirodzeným prejavom použitých olejov. Sviečka sa najlepšie zhasína kombináciou sfúknutiu a nasledovným priklopením viečkom.

Bezpečnostné pokyny: Sviečka je po zapálení horúca, neprenášejte ju. Medzi horiacimi sviečkami dodržujte dostatočnú vzdialenost. Sviečky používejte v dobre vetranej miestnosti, nikdy však v prievane.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: