O Ecomii

Sme partia mladých ľudí, ktorí veria, že môžu prispieť k čistejšiemu životnému prostrediu. K tejto myšlienke nás priviedli hrozivé zážitky, s ktorými sme sa stretli na Slovensku, ale i v zahraničí. Pláže a príroda posiata plastom je v dnešnej dobe realita, pred ktorou nechceme zatvárať oči.

V našich moriach a oceánoch aktuálne pláva viac ako štvrť milióna ton plastového odpadu a ak bude tento trend pokračovať, do polovice storočia bude v oceánoch viac plastového odpadu ako rýb! Navyše, tomuto odpadu neunikneme ani my, ľudia. Už 4/5 všetkej pitnej vody na svete obsahuje mikroplasty. Rozhodli sme sa preto pomôcť v boji proti plastovému odpadu.

ocean-bez-plastov

Našťastie, nie sme sami, kto aktívne hľadá spôsoby na elimináciu plastového odpadu. Značkyktoré ponúkame dávajú nášmu životnému prostrediu nádej. Nádej, že pomôžeme budúcim generáciám vytvoriť zdravší svet

 

Toto sa vám bude páčiť

Produkty zabalené v eko krabičkách

Sme EKO a myslíme to vážne. Všetky naše produkty balíme do krabičiek z kartónu, ktorý je recyklovaný. Zlepené sú papierovou lepiacou páskou, ktorá je v prírode ľahko rozložiteľná. 

Láskavý prístup

Našu lásku k prírode chceme priniesť i medzi nás, ľudí, pre ktorých nie je ochrana životného prostredia len frázou. Neviete si rady s nákupom? Obráťte sa na nás kedykoľvek a s čímkoľvek! Porozprávajme sa, podebatujme spolu na sociálnych sieťach, vytvorme komunitu, ktorá pomôže našej prírode.

Doprava zdarma nad 50 €

Pohodlne sa usaďte, dajte si kávičku a vyberte si z našich produktov. Akonáhle prekonáte sumu 50 €, s cenou za dopravu si nemusíte robiť žiadne starosti. Budete ju mať úplne grátis!

Náš tím

franzi

Peťo

Jeho náplňou je komunikácia s veľkoobchodnými partnermi, hľadanie nových produktov či prezentácia eshopu. Ak by ste mali náhodou akýkoľvek problém, Peťo sa o to s radosťou postará.

diana_2

Dianka

Okrem administratívnych záležitostí sa Dianka stará i o to, aby balíky bez problémov dorazili k zákazníkom. Produkty pozná "zpredu i zozadu" a rada vám pomôže so správnym výberom.