Bambusová zubná kefka pre dospelých - Bora Bora Blue

 

Kvalitná zubná kefka pre dospelých z bambusu bez BPA. Zubná kefka je dodávaná v recyklovateľnej alebo kompostovateľnej kartónovej krabici bez obsahu plastu.

Štetiny sú vyrobené z nylonu bez použitia BPA. Kefky pre dospelých sú stredne štetinované

  • Kefka v prevedení Bora Bora Blue
  • Vyrobená z bambusu a nylonu
  • Bez použitia BPA (organická chemická zlúčenina, ktorá sa využíva pri výrobe plastov)
  • Stredne štetinovaná
  • Jednoduchá na starostlivosť
  • Balená v recyklovateľnej škatuli
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do
25.10.2021
€4,65
   
Značka Non Plastic Beach
Kategória Naše značky
 

Naše kefky sú vyrobené z biologicky rozložiteľného a udržateľného bambusu ošetrené prírodnou farbou, ktorá zabraňuje tvorbe pliesní. 

Ako sa starať o kefku?

Kefka si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Po každom použití odporúčame kefku dôkladne opláchnuť a potrepať, aby ste odstránili prebytočnú vodu. Je to také jednoduché.

Prečo bambusové kefky?

Ročne sa na celom svete použije približne 3,5 miliardy zubných kefiek a prevažná väčšina z nich je plastová. Znamená to, že z nich vzniká skutočne veľká hromada plastového odpadu. Dajte prednosť zdravšej alternatíve - bambusu!

Ako sú kefky balené?

Používame výhradne kompostovateľné alebo recyklovateľné kartónové škatule bez akéhokoľvek použitia plastu narozdiel od bežných kefiek. 

Ako recyklovať kefky?

Rukoväte sa rozložia samé, je s nimi možné zaobchádzať ako s bežným záhradným odpadom.Nylonové štetiny je možné použiť na recykláciu v prípade, ak ich miestne centrá vezmú.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.