Vážení zákazníci, v súčasnosti je možné objednaný tovar doručiť len prostredníctvom kuriérskej služby GLS. Ďakujeme za pochopenie.
Novinka Zväčšiť
 

Bambusová zubná kefka pre dospelých - Bora Bora Blue

 

Kvalitná zubná kefka pre dospelých z bambusu bez BPA. Zubná kefka je dodávaná v recyklovateľnej alebo kompostovateľnej kartónovej krabici bez obsahu plastu.

Štetiny sú vyrobené z nylonu bez použitia BPA. Kefky pre dospelých sú stredne štetinované

  • Kefka v prevedení Bora Bora Blue
  • Vyrobená z bambusu a nylonu
  • Bez použitia BPA (organická chemická zlúčenina, ktorá sa využíva pri výrobe plastov)
  • Stredne štetinovaná
  • Jednoduchá na starostlivosť
  • Balená v recyklovateľnej škatuli
Dostupnosť Skladom
€4,65
   
Značka Non Plastic Beach
Kategória Naše značky
Záruka 2 roky
 

Naše kefky sú vyrobené z biologicky rozložiteľného a udržateľného bambusu ošetrené prírodnou farbou, ktorá zabraňuje tvorbe pliesní. 

Ako sa starať o kefku?

Kefka si nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Po každom použití odporúčame kefku dôkladne opláchnuť a potrepať, aby ste odstránili prebytočnú vodu. Je to také jednoduché.

Prečo bambusové kefky?

Ročne sa na celom svete použije približne 3,5 miliardy zubných kefiek a prevažná väčšina z nich je plastová. Znamená to, že z nich vzniká skutočne veľká hromada plastového odpadu.

Ako sú kefky balené?

Používame výhradne kompostovateľné alebo recyklovateľné kartónové škatule bez akéhokoľvek použitia plastu narozdiel od bežných kefiek. 

Ako recyklovať kefky?

Rukoväte sa rozložia samé, je s nimi možné zaobchádzať ako s bežným záhradným odpadom.Nylonové štetiny je možné použiť na recykláciu v prípade, ak ich miestne centrá vezmú.